Fietsvakantie in Potsdam – 6 dagen
Ontdek het merenlandschap en de Pruisische kastelen in en om Potsdam
- 6 daagse fietsreis vanaf 1 plek
- Zwaarte:
- Individuele reis
Fietsvakantie in Duitsland - boek je bij de specialist
Fietsvakantie in Duitsland boeken? Hier vind je alle informatie en het grootste aanbod fietsvakanties en fietsreizen in Duitsland.
Ontdek het land van de 1000 meren vanuit Waren en Neustrelitz
Ontdek het land van de 1000 meren vanuit Waren en Neustrelitz
Ontdek het land van de 1000 meren vanuit Waren en Neustrelitz
Ontdek het land van de 1000 meren vanuit Waren en Neustrelitz
8 daagse fietsvakantie in het merengebied van Mecklenburg | verblijf in 2 vaste hotels | inclusief 2 x bagagevervoer | begin- en eindpunt: Waren / Müritz
Het merengebied van Mecklenburg (in het Duits de Mecklenburger Seenplatte) is het grootste gebied van meren, rivieren en kanalen in centraal Europa. Om de uitgestrektheid en de diversiteit van het merengebied goed te leren kennen, verblijf je tijdens deze fietsvakantie in het merengebied van Mecklenburg op 2 verschillende locaties: Waren / Müritz of Klink en Neustrelitz. Je bagage wordt natuurlijk voor je naar het andere hotel gebracht. Maak kennis met de ongerepte natuur onderweg, zeker in het Müritz Nationalpark. Waren is het centrum van het merengebied van Mecklenburg met een leuke haven en gezellig oud centrum. In de residentiestad Neustrelitz mag een wandeling door het Schlosspark met de mooie Orangerie niet ontbreken. Deze fietsvakantie in het merengebied van Mecklenburg is perfect voor natuurliefhebbers die ook houden van rust.
Gemakkelijke fietstochten. Hier en daar licht glooiend.
Kaart standplaatsreis merengebied van Mecklenburg © StepMap
Tijdens deze fietsvakantie in het merengebied van Mecklenburg maak je dagtochten op de fiets vanuit 2 vaste hotels in Waren/Müritz of Klink en Neustrelitz.
Dag 1: aankomst in Waren / Müritz of Klink op eigen gelegenheid.
Als je op tijd aankomt heb je nog tijd om kennis te maken met het oude centrum van Waren en de jachthaven. Misschien vind je ook leuk om een kijkje te nemen in het Müritzeum met het grote zoetwateraquarium. Overnachting in Waren of Klink.
Dag 2: met fiets en boot langs de westoever van de Müritz (ca. 35-65 km)
Langs de westelijke oever van de Müritz fiets je naar Röbel. Het traject is vlak tot licht glooiend. Vaak heb je een weids zicht over het meer. De fietstocht kan eventueel verlengd worden tot aan de zuidelijke punt van het ‚Kleinen Meeres‘. Met de boot (inclusief) vaar je ´s middags terug naar Waren.
Dag 3: fietstocht naar de Fleesensee (ca. 55 km)
De fietstocht vandaag voert rond de Kölpin- en Fleesensee. Tot de bezienswaardigheden vandaag horen het Resort Land Fleesensee, de eilandstad Malchow en het Wisentreservat Damerower Werder. Het is mogelijk om in Malchow op de boot te stappen om de etappe in te korten (niet inbegrepen). Overnachting in Waren of Klink.
(de volgende dag verhuis je naar een ander hotel in Neustrelitz, je bagage wordt vervoerd.
Dag 4: Müritz-Nationalpark van Waren naar Neustrelitz (ca. 55 km)
Fiets door de veelal ongerepte natuur van het het Müritz Nationalpark. Met een beetje geluk zie een visadelaar. Ook de plantenwereld is bijzonder veelzijdig. Vanaf de Käflingsbergen heb je een prachtig uitzicht over de omgeving. Overnachting in Neustrelitz.
Dag 5: Serrahn – het oostelijke deel van het Müritz Nationalpark (ca. 38 km)
Vandaag maak je kennis met kleine verslapen dorpen en mooie bosmeertjes waar je ook in kunt zwemmen. Ten zuidoosten van Neustrelitz liggen de uitgestrekte bossen van Serrahn. Midden in het natuurgebied ervaar je meer over de natuurlijke ontwikkelingen van de beukenbossen die deel maken van het UNESCO erfgoed. Overnachting in Neustrelitz.
Dag 6: fietsen door het hart van het merengebied (ca. 57 km)
Vandaag fiets je door het hart van merengebied van Mecklenburg. Bijna alle meren zijn met elkaar verbonden door smalle kanalen of smalle rivieren. Op veel plaatsen bestaat ook de mogelijkheid om met een kano het merengebied te verkennen. Natuurlijk zijn er volop plekken om even een verkoelende duik te nemen. Overnachting in Neustrelitz.
Dag 7: fietstocht van Neustrelitz naar Waren (ca. 50 km)
Via het noordelijke deel van het Müritz National Park fiets je weer terug naar Waren. In Ankershagen kun je het Heinrich Schliemann-museum bezoeken. Over de fietsroute Berlijn-Kopenhagen bereik je uiteindelijk Waren. Overnachting in Waren of Klink.
Dag 8: terugreis op eigen gelegenheid of verlenging.
Hotelcategorie naar keuze. Alle kamers met eigen douche/bad en wc. Op basis van logies & ontbijt.
Voorbeeldhotels (geen garantie op beschikbaarheid)
Categorie I
Categorie II
Verlengingsnacht in Waren / Müritz
Parkeren
Inbegrepen bij de fietshuur
Alles onder voorbehoud van beschikbaarheid en eventuele afwijkingen.
Met de eigen auto of met de trein naar Waren / Müritz.
Definitieve boeking aan Fietsvakanties van NLConnection via fietsvakantie-duitsland.nl
Arrangement: Fietsvakantie in het merengebied van Mecklenburg – 8 dagen | 8 dagen | v.a. € 639 p.p.
Door het versturen van dit online-formulier maak je een definitieve reservering voor dit arrangement. Indien je keuze niet meer beschikbaar is, melden we dit zo snel mogelijk. Is je keuze wel beschikbaar, dan ontvang je in de regel binnen 2 werkdagen een bevestiging per e-mail. Bij trektochten kan het soms iets langer duren.
De velden met * zijn verplicht.
Ontdek het merenlandschap en de Pruisische kastelen in en om Potsdam
Kennismaking met de hele Bodensee vanuit 2 verschillende plaatsen
Wijnbergen, wijndorpjes en een wijnproeverij